Natryski i wylewy polimoczników, poliuretanu

by Poliuretan Polska

Przykładowe opinie po natrysku piany

“Prace natryskowe wykonano w terminie, zgodnie z harmonogramem.”

“Jestem zaskoczona wielkościa osczędności (…) po natrysku pianki zapłaciłam w tym sezonie grzewczym 1300 zł mniej za ogrzewanie (…) uważam, że się opłaca”

“Izolację garażu wykonano prawidłowo”

“Ocieplenie i izolację fermy wykonano zgodnie ze sztuką, dziękuję za zabezpieczenie elementów wystających (…) mogę polecić, firma rzetelna”

“Wylew i natrysk posadzki techniczej poprawny (…) polecam produkty olejoodporne”

“Polecam wykonanie basenu, mimo iż produkty drogie, jakość i wygląd znacznie lepsza niż płytki (…) no i mozna myć ciśnieniowo (…) dałem się namówić na droższy produkt i nie żałuję tego”

“Dopiero po natrysku zdałem sobie sprawę, że nie można porównać żadnej wełny do pianki oddychającej. Mój dom nie ma żadnych mostków termicznych, na strychu jest czysto cały rok – tak jak obiecywała mi Wasza firma. Spadły moje rachunki za ogrzewanie o ponad 20%, opłacało się całkowicie usunąć upadłą 10 letnią wełnę mineralną. Polecam piankę wszystkim, którzy są owarci na dobre rzeczy. Mój sąsiad ocieplił dom tanią wełną i to nic nie dało. Pianka oddychająca jest najlepsza, poza tym chroni w lecie przed upałami. Uważam że domu ze skośnym dachem nie powinno się inaczej ocieplać.”

Zobacz także