Jakie urządzenie wybrać ?

by Poliuretan Polska

Urządzenia do natrysku poliuretanu i tworzyw

Najlepsze maszyny do pianki poliuretanowej to urządzenia bardzo zaawansowane pod względem technologicznym. Dostarczamy Państwu nowoczesne maszyny do pianki poliuretanowej o bardzo szerokim zastosowaniu, których skuteczność i niezwykłą efektywność potwierdzają opinie profesjonalistów oraz naszych klientów.

Winterman350

Dążąc do zapewnienia naszym Klientom kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie oraz wywierania jeszcze silniejszego wpływu na polski rynek izolacji natryskowych oferujemy kompleksowe rozwiązania na bazie produktów własnych, importowanych oraz rozwiązań wynalezionych i zasugerowanych przez naszych klientów.

Nasi klienci eksploatujący urządzenia są dla nas bowiem najlepszym źródłem wiedzy o potrzebach wykonawcy natryskowego.

Marka Wintermann, Graveco i FoamTornado™ działa w tym momencie w całym świecie – jest obecnie wiodącym dostawcą maszyn do natrysku piany poliuretanowej w Polsce. Dostarczamy produkty do Polski, Belgii, Holandii, Anglii, Afryki (Kongo), Azji (w szerokim zakresie), USA i innych krajów.

Wintermann350 Natrysk

Wintermann 350 Pro to ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie projektowania i produkcji sprzętu i akcesoriów do urządzeń CNC.

Maszyna Wintermann Xpress przeznaczona jest do przetwarzania żywic poliuretanowych metodą wylewu i natrysku. Maszyna Wintermann 350 przeznaczona jest do przetwarzania żywic poliuretanowych metodą wylewu i natrysku oraz przetwarzanie hybryd  żywic polimocznikowych.

Przemyślana konstrukcja maszyny pozwala na bezpieczną i automatyczną pracę, maszyna sama utrzymuje wymagane parametry procesu – ciśnienia i temperatury.

FoamTornado™ nadaje się do izolacji rurociągów, zbiorników, spoinowania, dozowania kleju i uszczelniania dużych elementów budowlanych. FoamTornado™ może też być stosowana do natrysków studzienek, form, wnętrz budynków, hal, chłodni, domów itp.

Urządzenia napędzane są pneumatycznie lub hydraulicznie ,podają one przetwarzane surowce z pojemników (beczek) do głowicy (pistoletu) gdzie są hydrodynamicznie mieszane i wyrzucane przez dyszę.

tani pistolet

Dwa duże pompowane koła, będące rezultatem spełnienia naszych własnych wymagań ułatwiają maszynie przemieszczanie w trudnym terenie.

Najprostsza na rynku budowa maszyn oraz możliwość pracy metodą wylewu, a także natrysku sprawia, że są to urządzenia niezwykle tanie w eksploatacji. Najniższa cena nie oznacza gorszej jakości!

Szkolenie i uruchomienie urządzeń – gratis(!), części zamienne w większości dostępne są w hurtowniach z uniwersalnymi uszczelkami. Nasza firma jest również dostawcą piany poliuretanowej o najwyższych parametrach jakościowych. Produkujemy własne, dobre jakościowo pistolety natryskowe, posiadamy możliwość produkcji części do maszyn natryskowych – części zastępczych do każdej maszyny natryskowej.

Maszyny pracują przy izolacji rurociągów, zbiorników, produkcji kształtek, nanoszeniu litych powłok poliuretanowch, wypełnianiu komór wypornościowych jachtów, uli, izolowaniu poddaszy piankami zamkniętokomórkowymi oraz otwartokomórkowymi itp.

natrysk.com

Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z właściwościami i specyfiką naszych urządzeń.

Według naszej wiedzy nasze maszyny natryskowe cieszą się ogromną popularnością w Polsce. Jesteśmy dumni z tego, iż gwarantując Państwu profesjonalne szkolenie, serwis i materiały natryskowe staliśmy się prawdopodobnie najpopularniejszą Polską marką maszyn do natrysku poliuretanu łamiąc kanony “owijania mgłą tajemnicy” natrysku piany poliuretanowej.

Udowodniliśmy, że dobre produkty (komponenty) poliuretanowe wcale nie muszą być drogie, a każdy, kto chce nauczyć się natrysku piany, może tego dokonać w krótkim czasie. Nie jest bowiem trudną sztuką – korzystając z naszych urządzeń – opanować zasady bezpiecznej i komfortowej pracy z pianą poliuretanową.

Maszyny i urządzenia natryskowe

Posiadamy pełen zestaw profesjonalnych maszyn i urządzeń do natrysku powłok polimocznikowych oraz termicznych izolacji poliuretanowych. Posiadamy sieć Partnerów (klientów, którzy zakupili od nas urządzenia i kupują za naszym pośrednictwem najlepszej jakości certyfikowane materiały).  Do dyspozycji mamy m.in maszyny hydrauliczne, pneumatyczne oraz specjalistyczne pistolety natryskowe.

Firma TBH-Polska jako certyfikowany wykonawca izolacji natryskowych posiada wszelki niezbędny sprzęt do właściwego wykonania izolacji natryskowych i innych realizacji specjalnych. Ze względu na fakt, iż jesteśmy producentem urządzeń – możemy, razem z naszymi partnerami działać tam, gdzie konkurencyjne firmy pracować nie mogą.

Zapraszamy!